ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


ODCINKI
21.02.2017r. 09:29

Ponad 60 Start-upów wzięło udział w organizowanym dziś w Katowicach spotkaniu m.in. z ekspertami Tauron w ramach Pilot Maker - programu pilotażowych wdrożeń dla Start-upów, którego celem jest połączenie ich potencjału z infrastrukturą, doświadczeniem i zasobami dużych przedsiębiorstw.
Tauron
08.02.2017r. 13:05

3 lutego w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach podpisany został list intencyjny pomiędzy Tauronem a Uniwersytetem Jagiellońskim i Uniwersytetami Ekonomicznymi w Krakowie i we Wrocławiu. W ramach działań promujących kształcenie kadr dla energetyki we współpracy z uczelniami realizowane będą m.in. inicjatywy dotyczące uzgadniania tematów badawczych do realizacji w formie prac dyplomowych i prac naukowo-badawczych, organizowania praktyk i staży studenckich, współpracy mającej na celu unowocześnianie procesów dydaktycznych i programów kształcenia, współpracy dotyczącej zatrudniania studentów i absolwentów, organizowania i uczestnictwa w studiach podyplomowych, doktoranckich, szkoleniach specjalistycznych .
Tauron
25.01.2017r. 11:52

19 stycznia przedstawiciele Taurona spotkali się w Wiśle z dziekanami wydziałów elektrycznych i energetycznych uczelni współpracujących z Grupą. Celem spotkania było wykreowanie nowego modelu współpracy pomiędzy nauką a przemysłem, który to model odpowiadałby na bieżące i przyszłe potrzeby w zakresie rozwoju działalności spółek Grupy Tauron, a jednocześnie zapewniał optymalne wykorzystanie ogromnego potencjału innowacyjności tkwiącego w polskiej nauce.
Tauroncire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE