ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
ODCINKI
29.03.2017r. 10:28

21 marca w Katowicach Tauron zaprezentował nowy program edukacyjno-ekologiczny pn. "Oddychaj powietrzem". W ramach działań przewidziano szereg prelekcji na temat sposobów walki ze smogiem, w tym zbieranie danych do badań na temat wiedzy mieszkańców o zanieczyszczeniu powietrza i bezpieczeństwa w sezonie grzewczym.
Tauron
03.03.2017r. 11:34

27 lutego, w obecności Andrzej Adamczyka - Ministra infrastruktury i budownictwa, Tauron podpisał porozumienia ze szkołami średnimi z Krzeszowic oraz Libiąża. Współdziałanie ma na celu promowanie edukacji techników energetyków oraz górników odkrywkowych i jest odpowiedzią na powstającą lukę pokoleniową w tych zawodach.
Tauron
28.02.2017r. 10:34

15 lutego Tauron zorganizował pierwsze z cyklu spotkań z potencjalnymi kontrahentami Grupy. Blisko 200 przedstawicieli z ponad 120 firm z całej Polski wzięło udział w Dniu otwartych drzwi dla Wykonawcy, który odbył się w spółce Tauron Ciepło w Katowicach. Celem tej nowej formy komunikacji z otoczeniem rynkowym jest poprawa przepływu informacji z kontrahentami oraz efektywne zapoznanie ich z procedurami przetargowymi.
Tauron
21.02.2017r. 09:29

Ponad 60 Start-upów wzięło udział w organizowanym dziś w Katowicach spotkaniu m.in. z ekspertami Tauron w ramach Pilot Maker - programu pilotażowych wdrożeń dla Start-upów, którego celem jest połączenie ich potencjału z infrastrukturą, doświadczeniem i zasobami dużych przedsiębiorstw.
Tauron
08.02.2017r. 13:05

3 lutego w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach podpisany został list intencyjny pomiędzy Tauronem a Uniwersytetem Jagiellońskim i Uniwersytetami Ekonomicznymi w Krakowie i we Wrocławiu. W ramach działań promujących kształcenie kadr dla energetyki we współpracy z uczelniami realizowane będą m.in. inicjatywy dotyczące uzgadniania tematów badawczych do realizacji w formie prac dyplomowych i prac naukowo-badawczych, organizowania praktyk i staży studenckich, współpracy mającej na celu unowocześnianie procesów dydaktycznych i programów kształcenia, współpracy dotyczącej zatrudniania studentów i absolwentów, organizowania i uczestnictwa w studiach podyplomowych, doktoranckich, szkoleniach specjalistycznych .
Tauron
25.01.2017r. 11:52

19 stycznia przedstawiciele Taurona spotkali się w Wiśle z dziekanami wydziałów elektrycznych i energetycznych uczelni współpracujących z Grupą. Celem spotkania było wykreowanie nowego modelu współpracy pomiędzy nauką a przemysłem, który to model odpowiadałby na bieżące i przyszłe potrzeby w zakresie rozwoju działalności spółek Grupy Tauron, a jednocześnie zapewniał optymalne wykorzystanie ogromnego potencjału innowacyjności tkwiącego w polskiej nauce.
Tauroncire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE